Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Planowanie garderoby? Zrobisz to sama!

14 Maja 2018

Jesteś jedną z osób, które ciągle walczą z bałaganem w szafie? Twoje ubrania znajdują się dosłownie wszędzie: na sofie, na krześle, na podłodze czy na łóżku? Śnisz o rozwiązaniu, które pomoże Ci się uporać z wiecznym chaosem i utrzyma Twoje ubrania w jak najlepszym stanie? Zaufaj nam i spróbuj zaplanować swoją garderobę marzeń. Z tym artykułem na pewno sobie poradzisz!Garderoba powinna być miejscem, w którym będziesz chętnie spędzać czas. Zadbaj by, jej wyposażenie odzwierciedlało Twoją osobowość i Twój styl.


 


Źródło: www.favi.pl

Rada nr 1:

Posegreguj ubrania według kolorów. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu na poszukiwania konkretnej bluzki czy sukienki. Jeśli rozdzielisz ubrania również według rozmiarów, będziesz zaskoczona ile miejsca zaoszczędzisz.

Rada nr 2:

Na pewno masz kilka ulubionych ubrań, które nosisz częściej niż inne. Umieść je na poziomie wzroku lub przygotuj dla nich specjalną półkę. W ten sposób będziesz je mieć zawsze pod ręką.
 


Źródło: www.favi.pl

Rada nr 3:

Zainwestuj w porządne wieszaki. Na wytrzymałych wieszakach możesz wieszać całe zestawy ubrań: spodnie, koszulkę i marynarkę. Rano wystarczy wybrać jeden z kompletów i gotowe!

Rada nr 4:

Powieś buty! Wieszając buty zaoszczędzisz sporo miejsca w swojej garderobie. Na Favi.pl możesz znaleźć wiele modeli szafek i wieszakówna buty.
 


Źródło: www.favi.pl

 
Rada nr 5:

Warto rozdzielić ubrania również według pór roku. Nie ma sensu, by letnie sukienki wisiały na wieszakach podczas zimowych miesięcy, a grube, puchowe kurtki zabierały miejsce w szafie w lipcu i sierpniu. Nieużywaną w danym okresie odzież przepakuj do foliowych worków i umieść w mniej eksponowanym miejscu. To samo dotyczy butów – włóż je do pudełek i wynieś na strych lub schowaj w pawlaczu albo na dnie szafy.

Rada nr 6:

Świetnym pomysłem na oszczędzenie miejsca w garderobie jest zakup wiszących regałów. Tego typu regały pełnią rolę doskonałych organizerów odzieży i dodatków.

Ciekawostka na koniec

Chcesz mieć oryginalną garderobę? Wiesz, że możesz przekształcić zwykłą drabinę w ciekawą szafkę na buty? Wystarczy ją przemalować na wybrany kolor i gotowe!


Więcej informacji na stronie: www.favi.pl
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 897 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 14 Maja 2018

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u