Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Wnętrze w kolorach lata

3 Września 2013
Zmiana wyglądu otaczającej nas przestrzeni to dobry sposób na wprowadzenie pozytywnej energii do codziennego życia. Pomarańcz, czerwień czy zieleń - zrównoważone spokojnymi beżami i szarościami - są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą otworzyć drzwi swojego domu na wakacyjne barwy.

W naszej aranżacji soczystość, przywodząca na myśl świeże, dorodne owoce łączy się z optycznie powiększającą przestrzeń bielą. Takie zestawienie pozwala w dowolnej chwili przenieść się na tropikalną wyspę, gdzie w cieniu drzewa palmowego, z owocowym koktajlem w ręce możemy cieszyć się upragnionym odpoczynkiem. Dobrym uzupełnieniem stworzonej przez nas letniej feerii barw są proste, lekkie, a zarazem funkcjonalne i wygodne meble, które nie przytłoczą wyglądu wnętrza.

Spróbujmy połączyć kolory lata i ozdobić nimi swój dom, a z pewnością okaże się, że zieleń z bielą czy żółcią to połączenie, które wygląda dobrze nie tylko w wazonach pełnych kwiatów. Letnie, gorące i soczyste barwy nie muszą zdobić jedynie parkowych i ogrodowych krajobrazów. Warto wprowadzić kolor także do wnętrza naszych domów.Więcej informacji o produktach na: www.barwy-natury.com.pl

Źródło: magazyn „Dekoratorium"Galeria:powrót


Odwiedzono: 2457 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 3 Września 2013

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u