Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Flügger wprowadził specjalną kolekcję tapet Fiona Piwonia wspierającą akcję budowy "Domu chorych na raka"

23 Listopada 2011
Firma Flügger wprowadziła na rynek specjalną edycję tapety non-woven o wzorze piwonii. Zaprojektowana przez duńskich designerów kolekcja Fiona Piwonia to nie tylko wyjątkowa dekoracja wnętrza, ale także cegiełka przekazana na szczytny cel. Sprzedażą tapet z tej kolekcji firma Flügger wspomoże projekt budowy “Domu chorych na raka” w Warszawie. 

Tapeta Flügger Fiona “Piwonia” wydrukowana została w limitowanej edycji, przeznaczonej wyłącznie na wsparcie idei walki z nowotworami. Dlatego każdy jej detal nawiązuje do wewnętrznej siły i motywacji do zmian - motyw piwonii symbolizuje szczęśliwe życie, zaś optymistyczna barwa kojarzy się z międzynarodowym symbolem walki z nowotworem piersi, czyli ”Różową Wstążką”. Ręcznie rysowane projekty, dzieło projektantów z Danii, zostały wiernie oddane podczas produkcji tapet. Piękne, różowe korony kwiatów piwonii będące wyjątkową ozdobą wnętrza, w połączeniu z zielenią tworzą dekorację jednocześnie delikatną i pełną świeżości.

Kolekcja Fiona Piwonia wyróżnia się nie tylko unikalnym wzornictwem, ale też oryginalną techniką wykonania i wysokiej jakości materiałami. Dzięki odpowiednio przygotowanym pigmentom, które pokrywają fakturę materiału tylko częściowo, pozostawiając ją nadal widoczną, tapety Fiona Piwonia wyglądają jak zachwycające akwarele. Dwuwarstwowy materiał non-woven, z którego stworzona jest kolekcja, charakteryzuje się większą trwałością i odpornością niż tapety papierowe. Dzięki tym właściwościom nie kurczy się i nie marszczy, eliminując problemy z nakładaniem.

Tapetę Flügger Fiona Piwonia uzupełniają przygotowane specjalnie z tej okazji dwa kolory farb, dostępne w sklepach Flügger farby - różowy (Lilly, nr 1427), nawiązujący barwą do płatków kwiatów i zielony (Daisy – nr 2518) oddający barwę łodyżek.

Limitowana kolekcja Fiona Piwonia to jednak nie tylko wyjątkowy pomysł na modną odmianę wnętrza, ale także cegiełka przekazana na szczytny cel. Firma Flügger przekaże 30 PLN ze sprzedaży każdej rolki tapety na projekt budowy “Domu chorych na raka”, realizowany przez Stowarzyszenie Amazonki-Centrum.

Tapety można kupić w specjalnej cenie 70 PLN za rolkę w sieci sklepów Flügger farby na terenie całej Polski oraz podczas akcji organizowanych w centrach handlowych. Szczegóły dotyczące kolekcji Fiona Piwonia oraz charytatywnego projektu znajdują się na stronie www.flugger.pl i www.piwoniatozycie.pl.

Aby w projekt mogło się zaangażować jak najwięcej osób, w ramach strony www.piwoniatozycie.pl od 3 października uruchomiona została także aplikacja, która umożliwia tworzenie wirtualnych piwonii. Za każde 500 piwonii, będących dziełem internautów, Flügger przekaże kolejne 30 PLN na konto Stowarzyszenia Amazonki. W kampanii można wziąć udział również wchodząc na profil Piwoniatożycie na Facebooku.

Więcej informacji na: www.flugger.plGaleria:powrót


Odwiedzono: 3351 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 23 Listopada 2011

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u