Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

NEO STREFA DESIGNU

25 Kwietnia 2014
Modne wnętrza, najnowsze rozwiązania w aranżacji przestrzeni i  świeże spojrzenie debiutujących architektów – oto kilka najnowszych elementów programu Festiwalu Neo Fashion Jamboree w Bielsku-Białej.

W Galerii SFERA, w Sferze Wnętrz będzie można zobaczyć wystawę prac studentów i dyplomantów kierunku architektury wnętrz Wyższej Szkoły Technicznej oraz kolekcję Look Like Cookie. Wspomniana kolekcja atrakcyjnych fartuchów kuchennych to najlepszy dowód na to, że moda wkradła się we wszystkie sfery życia, a my nawet wykonując prozaiczne czynności możemy wyglądać stylowo.

W ramach Strefy Designu dodatkowo będzie można  zrelaksować się w przestrzeni „wypoczynkowej”, zaaranżowanej przez marki Decorto oraz Kler,  nadrabiając zaległości w prasie lifestylowej, modowej i wnętrzarskiej, posłuchać wykładu specjalistów z marki KLER, jednego z fundatorów nagród w konkursie DreamTeam, o najnowszych tendencjach w projektowaniu i wyposażeniu wnętrz.
 
Na koniec organizatorzy pragną zaprosić do Loft Showroom&Fitness, w którym oprócz pokazów mody, będzie można również zobaczyć niestandardowe pomysły na wyposażenie przestrzeni biurowych, fitnessowych i – jak najbardziej, domowych. A to wszystko wspólnie z przedstawicielami marki ATEPAA, która współpracowała w zakresie wyposażenia przestrzeni m.in. z L'Oréal Paris.

Patronat nad  wnętrzarskim przedsięwzięciem objęły portale Pomysł na dom oraz Pomysł na mieszkanie

neo-fashion-jamboree.comGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1239 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 25 Kwietnia 2014

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u