Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Planujesz inwestycję w nową nieruchomość? Skorzystaj z pomocy renomowanego biura projektowania wnętrz i ciesz się wyjątkową aranżacją

20 Grudnia 2018

Biuro zajmujące się projektowaniem wnętrz to doskonałe rozwiązanie dla inwestorów nie mających konkretnego pomysłu na aranżację mieszkania, domu lub budynku przeznaczonego pod użytek publiczny. Renomowane biura zatrudniają fachowców z dziedziny architektury, którzy mają niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz bogatą wyobraźnię. Za ich pomocą możecie stworzyć wymarzone i nietuzinkowe koncepcje, a także skorzystać z funkcjonalnych rozwiązań w swoich domach, mieszkaniach lub nieruchomościach publicznych.

 

Świetnym przykładem polecanego biura specjalizującego się w projektowaniu wnętrz jest Line Design. Pracują tam fachowcy z zakresu architektury, projektowania i fotografii. To osoby nastawione na samokształcenie i eksplorację, a projektowanie wnętrz jest ich największą pasją. Uwielbiają tworzyć wszystko na nowo i niechętnie korzystają z gotowych szablonów. Wybierając biuro projektowania wnętrz Line Design będziesz miał pewność, że Twoja nieruchomość zostanie urządzona w sposób unikatowy i funkcjonalny.

Oferta Line Design

Firma Line Design specjalizuje się w zakresie projektowania wnętrz i projektowania ogrodów. Ogromna wiedza, doświadczenie, a także odpowiedzialność i pasja to główne zalety Line Design. Architekci oraz projektanci wnętrz z Line Design potrafią stworzyć niebanalne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w życiu codziennym. Dzięki szeroko rozwiniętej pasji i miłości do sztuki architekci budują efektowne rzeczy z niezwykłą dbałością o każdy ich szczegół.

Stawiają na prostotę, naturalność, zaskakujące detale oraz wysokiej jakości wyposażenie. Z precyzją łączą organiczne materiały z przetworzonymi półproduktami osiągając nietuzinkowe efekty. Postępują zgodnie z ideą ,, Projektowanie wnętrz i projektowanie ogrodów to dla Nas dążenie do przemyślanych rozwiązań”. Dlatego każde ich dzieło jest wynikiem połączenia estetyki z funkcjonalnością.

Podejmują się wszystkich wyzwań i chętnie wybierają najtrudniejsze drogi, dzięki temu czują spełnienie osobiste oraz radość z zadowolenia inwestorów. Skutecznie realizują różnego typu projekty i otwarci są na współpracę.

Firma Line Design działa głównie na terenie Warszawy i okolic. Jednak na specjalnie życzenie klienta pracownicy chętnie docierają w odleglejsze tereny Polski lub zagranicę.

Więcej informacji o Line Design i ofercie można dowiedzieć się na:
http://www.line-design.pl/oferta/wnetrza/projektowanie-wnetrz.


W ofercie firmy Line Design znajduje się między innymi:
 

·       projektowanie wnętrz prywatnych

·       projektowanie wnętrz publicznych

·       projektowanie mebli na wymiar

Projekty wnętrz prywatnych

Firma Line Design chętnie wykonuje kompleksowe projekty wnętrz prywatnych: mieszkań, domów, apartamentów, kawalerek, kamienic, a także pojedynczych pomieszczeń (kuchnia, łazienka, sypialnia, salon, gabinet, pokój dziecięcy). Przygotowuje gotowy projekt koncepcyjny, wykonawczy i budowlany. Chętnie współpracuje z inwestorem i dobiera aranżację trafione w jego gusta.

W ofercie Line Design w zależności od potrzeb inwestora projekt może uwzględniać poszczególne elementy np. aranżacja i kolor ścian, układ funkcjonalny, propozycja oświetlenia, sufity podwieszane i wiele innych rozwiązań.

Projekty wnętrz publicznych

Line Design sprawdza się również przy inwestycjach w obiekty o przeznaczeniu publicznym. Architekci i projektanci chętnie tworzą projekty wnętrz takich jak: biura, obiekty handlowe, hotele, restauracje i lokale gastronomiczne, salony fryzjerskie, kosmetyczne i wiele innych.

Powierzając w ręce pracowników Line Design swoją nieruchomość masz pewność, że stanie się ona prestiżową wizytówką Twojej firmy. Obiekty użytku publicznego tworzone są w sposób funkcjonalny, klimatyczny i ergonomiczny. Odpowiednia aranżacja pozwala stworzyć doskonała atmosferę w budynku, a także znacząco wpływa na komfort pracy i wydajność pracowników.

Projekty mebli na wymiar

Nadprogramową, a zarazem uzupełniającą się specjalizacją firmy Line Design jest projektowanie mebli według konkretnych wymiarów i indywidualnych potrzeb. Klient udziela informacji odnośnie stylu, materiału lub koloru mebli, zaś projektanci przygotowują mu funkcjonalny, trwały i wysokiej jakości mebel.

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 663 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 20 Grudnia 2018

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u