Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

System filtrujący Franke Clear Water - czysta i smaczna woda prosto z kranu!

2 Września 2015
W ostatnich latach gruntownie zmodernizowano systemy uzdatniania wody w Polsce. Woda płynąca z wodociągów jest bardzo dobrej jakości, posiada minerały w tym biopierwiastki takie jak wapń i magnez. Mimo zapewnień i ogólnopolskich akcji zachęcających do picia wody prosto z kranu, często nadal boimy się ją pić.
 

Jakość wody wodociągowej określa polskie prawo oraz regulacje Unii Europejskiej i jest ona całkowicie bezpieczna. Problem mogą stanowić rury, którymi woda płynie do kranów. To powoduje, że często po prostu nie nadaje się do picia bez uprzedniego zagotowania. 
Abyśmy mogli cieszyć się czystą i smaczną wodą prosto z kranu, bez względu na jakość naszych rur, firma Franke proponuje innowacyjny system filtrujący Clear Water. 
Jest to zintegrowany zaawansowany technologicznie wkład węglowy z ceramicznym filtrem, który usuwa z wody chlor, osad, rdzę, metale ciężkie, lotne związki organiczne, bakterie i inne zanieczyszczenia. Poprawia także jej smak i zapach.
Kompaktowe rozmiary całego systemu Franke Clear Water powodują, że może być monto-wany w szafce pod zlewozmywakiem. Clear Water wyposażony został w elektroniczny zegar, z wyświetlaczem i sygnalizatorem, który przypomina o konieczności wymiany filtra. Następuje to w zależności od intensywności użytkowania, po 90, 180, 270 lub 360 dniach. 
Idealnym uzupełnieniem oferty Clear Water są specjalne dwufunkcyjne baterie do podłączenia systemu filtrującego - Franke Eos Clear oraz Atlas Clear, które znakomicie dopełnią strefę zmywania i sprawią, że każdego dnia będziemy mogli pić czystą wodę, doskonałej jakości.
 
Cena Franke Clear Water: 799 zł
Cena filtra Franke: 399 zł
Cena baterii Atlas Clear: 1 199 zł
Cena baterii Eos Clear: 1 199 zł
 
 
Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości 
i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą 
w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa 
w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny 
w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.
 Galeria:
powrót


Odwiedzono: 2280 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 2 Września 2015

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u