Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Szach mat, czyli czarno - biała elegancja

16 Października 2014
Czerń w łazience i kuchni  ciągle jest w łaskach. Moda w aranżacji wnętrz na op-art w stylu lat 60. sprawiła, że parę sezonów temu znowu pokochaliśmy elegancję wyrazistych połączeń.

Czerń jest kolorem bardzo wyrazistym, dlatego podczas projektowania pomieszczenia z jej użyciem należy zachować szczególną ostrożność. Zbyt intensywne zastosowanie tej barwy może sprawić, że zamiast eleganckiej przestrzeni otrzymamy wnętrze przytłaczające w odbiorze.

Najbezpieczniejsze i szczególnie modne w tym sezonie jest więc przełamywanie czerni bielą lub szarościami – para ta od zawsze doskonale czuła się w swoim towarzystwie. Podłoga wczarno-białą szachownicę to klasyka, która nie traci na wartości, co więcej – jest doskonałym punktem wyjścia do dalszych prac nad pokojem kąpielowym czy kuchnią. Może on nawiązywać dostylistyki przedwojennej, do stylu retro, modern, wspomnianego op-artu czy nawet baroku, jeśli umiejętnie zestawimy czerń ze złotem i żółciami. W każdym przypadku jednak najważniejsze będą – jak zwykle – dodatki, które tworzą charakter pomieszczenia. Doskonale rozumieją to producenci armatury łazienkowej, którzy od kilku sezonów proponują minimalistyczne instalacje utrzymane właśnie w tej ponadczasowej kolorystyce.

- Czerń i biel to kolory uniwersalne, które w modowych trendach powracają jak bumerang – przyznaje Maria Kubiak, Product Manager marki Laveo. -Nie trudno zauważyć pewną tendencję wśródnaszych klientów, którzy w tym sezonie szczególnym zainteresowaniem obdarzają czarne zlewy granitowe czyczarne lub białepanele i kolumny prysznicowe - dodaje.

Dobierając dodatki do wymarzonej łazienki czy kuchni pamiętajmy, że to one nadająpomieszczeniu ostatniego szlifu i podkreślają wygląd wnętrza. Gdy zdecydujemy się już na kolor ścian, wzór podłogi i model armatury, możemy całkowicie poświęcić się poszukiwaniom odpowiednich mebli, luster, koszy i tych wszystkich niezbędnych akcesoriów, bez których trudno wyobrazić sobie pokój kąpielowy lub kuchnię. Odpowiedniodobrane, w połączeniu z eleganckim czarno-białym designem sprawią, że nasza łazienka stanie się miejscem, które opuścić będzie naprawdę trudno.

www.laveo.pl


Zobacz prezentację LaveoGaleria:
powrót


Odwiedzono: 1591 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 16 Października 2014

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u