Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Przenieś trendy do swojego mieszkania

25 Lipca 2019
Połączenie czerni z elementami złota to jeden z najmodniejszych kierunków w aranżacji wnętrz. W tym sezonie projektanci stawiają także na zestawienie materiałów o różnych teksturach. W nawiązaniu do światowych trendów we wzornictwie marka Nowodvorski Lighting stworzyła kolekcję lamp WHEEL.

Kolekcję WHEEL tworzą dwa produkty: zwis z pojedynczym źródłem światła mierzący 25 x 130 cm oraz lampa nocna o wymiarach 34 x 41 cm. Projekt oparty jest o dekoracyjne elementy kół wykonane ze sklejki. Źródło światła w przypadku zwisu stanowi żarówka typu E 27 o maksymalnej mocy 40W – z założenia ma być wyraziste, zdecydowanie doświetlając przestrzeń, nad którą się znajduje. W przypadku lampy nocnej jest to oprawka G9 o maksymalnej mocy 20W, dzięki której światło jest subtelniejsze i bardziej dekoracyjne.
 
Poszczególne elementy lampy malowane są w odmienny sposób, jednak po ich połączeniu uzyskuje ona spójną formę. Czarny mat, rustykalne drewno, złocenia – to zestawienie kontrastujących ze sobą faktur i technik wykończenia sklejki drewnianej nadaje kolekcji WHEEL marki Nowodvorski Lighting niepowtarzalnego charakteru. Przewijający się motyw koła jest spoiwem dla całej formy projektu – porządkuje ją i nadaje jej spójnego charakteru, współtworzonego przez pozornie proste, jednak różniące się od siebie elementy. Efekt złoceń, uzyskany poprzez nałożenie na wcześniej przygotowaną i pomalowaną powierzchnię listków złota, nadaje lampom blasku i świeżości, odbijając promienie światła dziennego bądź pochodzącego z innych źródeł. Zastosowane kolory i techniki pokazują plastyczność materiału jakim jest sklejka drewniana, która przeżywa swój renesans w dekoracji wnętrz.
 
Kolekcja WHEEL od Nowodvorski Lighting doskonale wpisuje się w najnowsze trendy w obszarze opraw dekoracyjnych. Świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, loftowych aranżacjach, jak i eleganckich wnętrzach, w których mocne, intensywne odcienie zestawiane są elementami w kolorze złota.
 
WHEEL 9028, cena detaliczna: 239,00 zł brutto
 
WHEEL 9033, cena detaliczna: 199,00 zł brutto
 
WHEEL 9032, cena detaliczna: 279,00 zł brutto
 
WHEEL 9036, cena detaliczna: 219,00 zł brutto

Więcej informacji znajdziesz na www.nowodvorski.comGaleria:
powrót


Odwiedzono: 510 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 25 Lipca 2019

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u