Wyszukaj w serwisie:
Otrzymuj newsletter:  zapisz     wypisz
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 379 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 21 Września 2017

Podziel się    

Romantyczna VERONA na polskich dachach

21 Września 2017
Romantyczny sznyt na dachu? To możliwe dzięki dachówce cementowej VERONA – nowości w ofercie CREATON. To doskonałe pokrycie tworzy połać dachową, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Dachówka cementowa VERONA została wprowadzona do oferty CREATON z początkiem września 2017 roku. Pokrycie o klasycznym kształcie spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Zachwyca prostą kompozycją i tworzy niepowtarzalny efekt wizualny, przywołujący na myśl dachy romantycznej, włoskiej Werony. Unikalne piękno podkreśla wykończenie powierzchni: PLANAR, które zwiększa gładkość dachówki, nadaje jej satynowy połysk i zapewnia jeszcze lepsze parametry użytkowe. Ułatwia również usuwanie zanieczyszczeń z połaci dachu.

Dachówka cementowa VERONA wykonana jest z udoskonalonego, wysokiej jakości barwionego w masie materiału. Położona na dachu, nie tylko pięknie wygląda, lecz również zapewnia skuteczną ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych.
VERONA to rozwiązanie dla tych, którzy marzą o pokryciu nawiązującym do włoskiego miasta zakochanych. Dachówkę, w zależności od naszych upodobań, możemy dobrać w romantycznym kolorze miłości – czerwieni lub też w klasycznej czerni.

Każdy, kto choć raz odwiedził Weronę wie, że najpiękniejsze o zachodzie słońca są właśnie… dachy.

Więcej informacji znajdziesz na www.creaton.pl

Galeria:


powrótBruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok


oferta eksperta

najnowsze z forum


freshweb.pl | NetSoftware
2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u