Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Ekologiczne tapety we wnętrzach

13 Lutego 2013
Tapety to jedne z najchętniej wybieranych elementów zdobiących ściany. Decydując się na taką dekorację naszego wnętrza, możemy przebierać w setkach wzorów i kolorów. Warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na modny design, ale także na sposób wykonania oraz skład materiału.

W trosce o środowisko
Aranżując wystrój naszego mieszkania, obok atrakcyjnej ceny coraz ważniejsza jest dla nas także dobra jakość wybieranych produktów. Wzrastająca świadomość i troska o własne zdrowie oraz środowisko sprawia, że coraz chętniej sięgamy po produkty naturalne, wyprodukowane z myślą o oszczędzaniu wciąż kurczących się zasobów natury.

Materiał, z którego powstają ekologiczne tapety pochodzi z recyklingu. Tego typu dekoracje ścienne zawierają włókna papierowe i tekstylne, celulozę, mączkę drzewną oraz substancje pomocnicze. Wykonane są na bazie produktów naturalnych - oddychają i regulują wilgotność w pomieszczeniu, są grzybo i pleśnioodporne, a także wolne od uczulających alergenów. Jednocześnie są korzystne dla zdrowia i środowiska, ponieważ nie zawierają związków PCV, niebezpiecznych zmiękczaczy ani włókna szklanego.- Ekologiczna tapeta jest bardzo prosta w montażu - nie wymaga kleju do tapet, wystarczy  namoczyć ją w wodzie na kilka sekund, a później nałożyć na ścianę. Taka tapeta dobrze pozycjonuje się na powierzchni, nie rozciąga się i nie deformuje. W ciągu 6 miesięcy można ją zdemontować i przenieść w inne miejsce, bez ubytków na ścianie. Całkowite usuwanie odbywa się natomiast za pomocą wody i co ważne nie uszkadza ściany - opowiada Dorota Kucharczyk z firmy Minka, producenta ekologicznych tapet.

Jakość potwierdzona certyfikatem
Tapety eko nie przyciągają kurzu, są trwałe, a zarazem zdrowe. Produkowane są wyłącznie ze szlachetnego papieru, zgodnie z wymogami ekologii, dzięki czemu nadają się do kompostowania, a naturalne surowce ponownie wracają do pierwotnego ekosystemu. Użyty w nich bezwonny tusz  na bazie wody nie zawiera rozpuszczalników.

Tapety Minka produkowane są w technologii przyjaznej człowiekowi i środowisku naturalnemu, dzięki temu dopuszczone zostały do użytku w salach szpitalnych, przedszkolach oraz szkołach. Ich jakość i bezpieczeństwo potwierdza certyfikat FSC®3
i GREENGUARD Children & Schools® oraz gwarancja HP.Wnętrze w stylu eko
Dekorowanie ścian w naszym wnętrzu nigdy nie było jeszcze tak łatwe i przyjemne. Ekologiczne tapety znajdują zastosowanie praktycznie wszędzie, zarówno w salonie, jak również w sypialni czy pokoju dziecięcym.

Zastosowanie oryginalnej tapety idealnie wykończy naszą przestrzeń, stanowiąc przysłowiową wisienkę na torcie. Zwolennicy stylu folk, glamour, industrialu, idyllicznych pejzaży czy motywów roślinnych poprzez użycie eko tapet stworzą wnętrza, które będą wyrazem ich pasji i potwierdzeniem ekologicznego stylu życia.

- Tapety firmy Minka pasują do wnętrza w każdym stylu. Mnogość dostępnych wzorów i kolorów, sprawi, że udekorowane ściany nabiorą indywidualnego charakteru i staną się wizytówką całego domu. A dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów, będą efektowną ozdobą na długi czas -  podsumowuje Dorota Kucharczyk z firmy Minka.INFORMACJE O EKOLOGICZNYCH  TAPETACH

Materiał: 100 %  ekologiczna tapeta papierowa pokryta przyjaznym dla człowieka i środowiska drukiem lateksowym (oddychająca, odporna na pleśń i grzyby), bezwonna i łatwa w usuwaniu uzyskała certyfikat FSC®3 i GREENGUARD Children & Schools®, co potwierdza gwarancja HP, tapeta jest zmywalna

Wymiary: indywidualne do potrzeb klienta

Cena: od 123 PLN /mkw.

GDZIE KUPIĆ ?  

Zamówienia internetowe: http://minka.pl/
Zamówienia telefoniczne: tel. 71 79 30 305 oraz 608 385 726
Bezpośrednio u producenta

www.minka.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3669 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 13 Lutego 2013

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u