Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowa przestrzeń bez remontu

2 Marca 2012
Dzielenie większych przestrzeni na mniejsze pomieszczenia to nie lada wyzwanie. Jak zmienić rozkład pomieszczeń i zyskać dodatkowe pokoje w biurze czy mieszkaniu bez kucia ścian? Rozwiązanie stanowią systemy ścianek działowych -  nowy trend w aranżacji wnętrz.

Odmienione wnętrze niewielkim wysiłkiem
Duże, otwarte przestrzenie dają wrażenie wolności i swobody. Open space to bardzo popularny pomysł na aranżację biura. Moda na wykorzystanie analogicznego rozwiązania pojawiła się także w urządzaniu mieszkań – coraz więcej klientów decyduje się np. na lofty. Jeśli w ramach jednej dużej przestrzeni potrzebujemy wyodrębnić mniejsze pomieszczenia, np. gabinet w biurze czy garderobę w mieszkaniu, możemy zastosować system ścianek działowych Aurora marki Komandor. „To system, który został zaprojektowany tak, aby w prosty i szybki sposób umożliwić rearanżację wnętrz. Co najważniejsze, by zyskać nowy pokój, nie musimy przebudowywać mieszkania czy biura” – dodaje Monika Szczęsny, Dyrektor Reklamy i Projektant Wnętrz firmy Komandor.

Jeden system – wiele korzyści
Dzięki zastosowaniu systemu ścianek działowych Aurora można, nie tracąc wrażenia otwartej przestrzeni biurowej, wyodrębnić pokoje ze stanowiskami pracy dla jednej lub kilku osób, sale konferencyjne, a także pomieszczenia wspólne, np. z drukarką czy kserokopiarką. Można w ten sposób wydzielić również strefy przeznaczone do odpoczynku,  magazyny do przechowywania zapasów artykułów biurowych lub innych materiałów.
W mieszkaniach można w ten sposób stworzyć garderobę, pokój zabaw, miejsce do spania, kącik do pracy, a także oddzielić kuchnię od salonu. Ściany w systemie Aurora mogą być transparentne, by do wydzielonych segmentów docierało światło dzienne oraz by utrzymać optyczne wrażenie przestronności pomieszczenia lub matowe, jeśli pokój ma zapewniać większą prywatność. Uniwersalność systemu Aurora pozwala zastosować w ściankach dodatkowe akcesoria jak na przykład żaluzje do zasłonięcia szyb. Istnieje także możliwość zastosowania drzwi uchylnych czy przesuwnych. Dodatkowo w profilach ścianek można zamontować przewody elektryczne oraz gniazdka i przełączniki. Obok funkcjonalności, zaletą systemu Aurora jest łatwość i szybkość montażu, a bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje uzyskana Europejska Aprobata Techniczna.

System Aurora to propozycja dla osób ceniących prostotę i wygodę. Modne połączenie szklanych i metalowych elementów nadaje mu lekkości i nowoczesności. Nowatorski design doskonale się sprawdzi zarówno w biurach, jak i prywatnych mieszkaniach
i loftach.

www.komandor.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2805 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 2 Marca 2012

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u