Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1293 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 3 Września 2014

Podziel się    

Sezon na dachy - "Dachobranie 2014"

3 Września 2014
Zbliżająca się powoli jesień to czas atrakcyjnych, sezonowych cen. Jesienią w Polsce tanieją jednak nie tylko jabłka. Tegoroczny wrzesień i październik obfitować będą także w atrakcyjne ceny dachówek betonowych oraz ceramicznych. Marka BRAAS wprowadziła 1 września specjalną promocję: Dachobranie 2014.

Polacy wybierają dachówki

Według raportu serwisu oferteo.pl, prawie 55% Polaków budujących domy w 2013 roku zdecydowało się na pokrycie dachu dachówkami ceramicznymi lub betonowymi. Drugą w zestawieniu blachą i blachodachówką pokryło dach nieco ponad 36% rodaków. To zestawienie pokazuje dużą popularność dachówek, które odznaczają się bardzo estetycznym wyglądem oraz długą żywotnością. Polacy tym chętniej sięgają po taki rodzaj pokrycia, im więcej producenci mają do zaoferowania w kwestii bogactwa kolorów i kształtów. Marka BRAAS wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów od 1 września wprowadziła jesienną promocję „Dachobranie 2014”.

Atrakcyjne ceny, bogata oferta

Jesień obfituje nie tylko w sezonowe owoce, ale także w atrakcyjne ceny dachówek BRAAS. Jesienna promocja to dobra okazja do skorzystania z bogatej oferty modeli, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Promocja obejmuje zarówno dachówki betonowe jak i ceramiczne.

Specjalne rabaty obowiązują do 31 października. Informacje o cenach oraz modelach objętych promocją można uzyskać w punktach handlowych. Adresy dystrybutorów znajdują się na stronie http://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html.

www.monier.plZobacz prezentację Monier BRAAS

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u