Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Ogrodowy zawrót głowy!

30 Maja 2014
Czerwiec to czas wzmożonych prac ogrodniczych. Aby przez wiele kolejnych miesięcy w pełni cieszyć się feerią barw, kompozycji, smaków i zapachów – czeka nas wiele pracy. Jak ją sobie ułatwić  - podpowiadają Eksperci Agito.pl, polecając produkty do pielęgnacji ogrodu.


>> Zobacz, jakie prace ogrodowe czekają nas w czerwcu


Jak wywołać deszcz?GF Wąż z mikro-otworami 15m GF 7032

Produkt typu 2w1, wąż z mikro-otworami oraz zraszacz. Dzięki swojej konstrukcji pozwala na podlewanie trawnika lub działki delikatną mgiełką. Cena w Agito.pl 43 zł.

GF Zwijacz z wężem mini Concept 15, 5793

Wielofunkcyjny bęben do węża, który pozwala trzymać akcesoria do nawadniania w jednym miejscu, bez obawy o złamania, czy pęknięcia węża z powodu złego przechowywana. Usprawnia także sam proces podlewania ogrodu lub trawnika. W zestawie bęben, wąż o długości 15m oraz dysza.  Cena w Agito.pl ok. 71 zł.Gardena Zraszacz Polo 220 Classic

Zraszacz z napędem turbinowym do nawadniania trawników. Dzięki wahadłowemu mechanizmowi działania rozprowadza wodę równomiernie po całym terenie w zasięgu pracy, czyli na obszarze od 90m do 200m. Cena w Agito.pl ok. 65 zł.


Cięcie i strzyżenieNac Nożyce do trawy 7,2V YT7506

Akumulatorowe nożyce do przycinania trawy lub miękkiego żywopłotu. Urządzenie może kosić pas trawy o szerokości 10-15 cm. Posiada sygnalizator naładowania i akumulator o pojemności 1500 mAh. Cena w Agito.pl ok. 138 zł
Sięgnąć do korzeniRomanik Motyka - serce 87014

Klasyczna motyka typu serce przeznaczona do pielenia i wykonywania drobnych prac ogrodowych. Cena w Agito.pl ok.24 zł
Co jeszcze w czerwcowym ogrodzie?


Flo Opryskiwacz ciśnieniowy 5,0l89515


Opryskiwacz ciśnieniowy o pojemności 5l pozwala szybko i wygodnie nawozić ogród. Długa dysza nie wymaga schylania się do ziemi, a wygodny uchwyt umożliwia łatwo przenosić butlę z płynnym nawozem. Cena w Agito.pl ok. 59 zł.

 
Zdjęcie tytułowe sxc.hu
www.agito.pl


 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 2580 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 30 Maja 2014

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u