Wyszukaj w serwisie:
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 786 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 9 Marca 2017

Podziel się    

Tajmniczy ogród MURASPEC w Strefie Designu

9 Marca 2017
Wallmotion to okładzina, która porusza wyobraźnię, budzi emocje, jest oryginalna i niepowtarzalna. Można się było o tym przekonać odwiedzając ekspozycję firmy Muraspec w Strefie Designu na zakończonych właśnie targach Dom Inteligentny. Wielkoformatowy nadruk na złotej tapecie zrobił furorę wśród odwiedzających.

Przy pomocy druku wielkoformatowego można zrealizować praktycznie każdą graficzną fantazję. Jedną ze swoich zrealizowała firma Muraspec Polska, która na wydarzenie Strefa Designu ewa &wnętrze przygotowała specjalny nadruk. Tajemniczy kwiatowy ogród na podkładzie ze złotej tapety zachwycił wielu odwiedzających Targi Dom Inteligentny (3-5 marca br.)

Piękno Wallmotion jest sumą kilku elementów. Pierwszym jest unikalność okładziny wynikająca z realizmu powierzchni. Producent stara się, aby nadruk jak najwierniej odtwarzał materiał, którego wzór naśladuje. Tak więc jeśli motywem jest na przykład rdza, to powierzchnia nadruku będzie delikatnie chropowata, beton będzie szorstki, a kamień gładki.

- Wallmotion to niezwykła tapeta, przygotowana w wyjątkowy sposób - mówi Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec Polska. - Jest to wielkoformatowy nadruk wykonany na specjalnym podkładzie, którym w zależności od efektu może być gładka tapeta, tapeta z fakturą lub połyskiem. Do wyboru mamy aż 11 różnych struktur: gładką, płótno, piasek, tynk, grubszy tynk, beton, korę, blachę, złoto, srebro, miedź i inne. Na targi przygotowaliśmy kwiatowy nadruk na złotej tapecie. Taki ogród na ścianie będzie pięknie wyglądał w domu, hotelu, spa i w każdym innym miejscu.

Drugim elementem atrakcyjności Wallmotion jest unikatowość graficzna - w technice cyfrowego nadruku Muraspec może wykonać praktycznie każdy wzór, który klient sobie wymyśli oraz powielić w dużym formacie np. zdjęcie (pod warunkiem jego dobrej rozdzielczości), starą pocztówkę, czy zrobić reprodukcję dzieła sztuki. Gama wzorów i wielkości cyfrowych obrazów jest praktycznie nieograniczona.

Firma dysponuje również ofertą stałych wzorów, takich jak drewno, blacha, rdza czy beton przygotowanych przez zespół grafików pracujących w studiu projektowym Muraspec.

Nadruki łączone są bezspoinowo, więc są bardzo estetyczne (nie widać miejsc połączeń elementów). Użytkową zaletą winylowego materiału jest to, że utrzymuje mikropęknięcia ścian. Poza tym jest łatwy w czyszczeniu i pielęgnacji.

Oprócz nadruku Wallmotion stoisko Muraspec w Strefie Designu zdobiło morze kolorowych poduszek. W ten oryginalny sposób firma zaprezentowała tkaniny obiciowe Skopos, nowy asortyment w swojej ofercie. Każda z poduszek miała inne wykończenie - królowały jodełki, plecionki, sztruks oraz zamsz. Największym zainteresowaniem targowych gości cieszyły się świetlisto-metaliczne wykończenia z linii Tahoe: perły, srebro, szarości, miód oraz złoto. Niektórzy odwiedzający w praktyce testowali jakość i wytrzymałość tapicerek Skopos...

Skopos to uznane brytyjskie tkaniny obiciowe i tekstylia hotelowe cenione przez klientów za  wysoką jakość użytkową i walory estetyczne. Ze względu na wytrzymałość na przetarcia, łatwość czyszczenia oraz dodatek włókna Trevira tapicerki Skopos świetnie sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej (hotele, biura, restauracje, statki pasażerskie, kliniki i szpitale).

Więcej informacji o Muraspec można znaleźć na www.muraspec.pl

Relacja ze Strefy Designu dostępna jest na profilu Muraspec Fardis na Facebooku. Zobaczcie koniecznie!

Galeria:

powrótBruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok


oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u