Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

technika grzewcza: De Dietrich

BDR Thermea Poland Sp. z o.o.

ul. Północna 15-19
54-105 Wrocław

tel. 71 71 27 400

biuro@dedietrich.pl

dedietrich.pl


Sukces firmy to zobowiązanie oparte na rzeczywistych wartościach takich jak: jakość, niezawodność, trwałość. Przywiązanie do jakości jako największego zobowiązania jest dla De Dietrich dziedzictwem trzech wieków istnienia


JAKOŚĆ - TO DLA NAS DZIEDZICTWO WIEKÓW


Firma De Dietrich od zawsze odgrywała wiodącą rolę w życiu gospodarczym i społecznym. Począwszy od 1684 roku przez ponad trzy wieki bierze udział w epokowych wydarzeniach przemysłowych, które dostarczają rozwiązań dla ludzkości, mając zawsze w poszanowaniu prawa pracownicze. Firma De Dietrich Thermique należy dzisiaj do Grupy BDR Thermea, oferuje produkty i usługi cenione na całym świecie i spełnia nawet najbardziej wygórowane wymagania klientów dzięki sześciu tysiącom pracowników oddanych jakości jako wartości nadrzędnej. Przywiązanie do jakości jako największego zobowiązania jest dla De Dietrich dziedzictwem trzech wieków istnienia.NIEZAWODNOŚĆ - TO DLA NAS ZAUFANIE


Niezależnie od modelu, od najbardziej prostego do najbardziej skomplikowanego, wszystkie urządzenia De Dietrich są doskonałej jakości, dając gwarancję wieloletniej pracy. Zaawansowana wiedza inżynierska, wysoka jakość projektów i materiałów użytych do produkcji oraz najwyższe standardy wykonania mają zapewnić niezawodność urządzeń oraz ich trwałość. Produkty De Dietrich przez całe swoje życie muszą udowadniać, że zasługują na to, aby chlubić się logotypem z rogiem myśliwskim. Marka De Dietrich to synonim zaufania.
TRWAŁOŚĆ - TO DLA NAS CIĄGŁE INNOWACJE


Innowacje to więcej niż tradycja, dla De Dietrich to druga natura. W ciągu ostatnich lat przedsiębiorstwo mogło pochwalić się wprowadzeniem na rynek wielu nowych urządzeń tylko dzięki ogromnemu wysiłkowi włożonemu w rozwój i badania naukowe. Ponad 100 inżynierów pracuje codziennie w kilkunastu ośrodkach naukowo-badawczych nad tworzeniem urządzeń przyszłości w myśl strategii ECO SOLUTIONS, stosując w pracy najnowsze technologie łączące oszczędność energii, poszanowanie zasobów naturalnych i ochronę środowiska. De Dietrich stale wprowadza innowacje, aby zaspokajać potrzeby użytkowników dziś i jutro.


Więcej informacji znajdziesz na dedietrich.pl
Niezależnie od modelu, od najbardziej prostego do najbardziej skomplikowanego, wszystkie urządzenia grzewcze firmy De Dietrich są doskonałej jakości. Dobra jakość projektów, materiałów użytych do produkcji oraz jakość wykończenia wyrobów: wszystko to ma na celu zapewnienie ich niezawodności i trwałości.

? TECHNIKA DLA DOMU


? TECHNIKA KOMERCYJNA


? WYPOSAŻENIE
Więcej o ofercie firmy przeczytasz na dedietrich.pl
powrót


Odwiedzono: 6719 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 20 Sierpnia 2017

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u