Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Konferencja Klubu Dekoral Professional 2019 - Malownicza wyprawa do Perły Kaukazu

23 Lipca 2019

Bogactwo natury, malownicze widoki i wyśmienita kuchnia - Gruzja to kolejny zakątek świata, w który marka PPG zabrała swoich najaktywniejszych Klubowiczów Dekoral Professional. 4 lipca 2019 40 osób z firm odnotowujących najlepsze wyniki w sprzedaży produktów Dekoral Professional, Sigma Coatings i ProGOLD wyruszyło do Gruzji by przeżyć niezapomnianą przygodę wśród kaukaskich gór. Przejażdżka konna, wspinaczka na szczyt, czy ekstremalny spływ to nie jedyne atrakcje, jakie czekały na uczestników wyprawy.

 

Przynależność do Klubu Dekoral Professional to wsparcie największego producenta farb i lakierów w Polsce, pomoc w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz atrakcyjne rabaty. W ramach partnerskiego programu najbardziej aktywni członkowie Klubu mają też okazję skorzystać z wydarzeń specjalnych. Jednym z nich jest możliwość uczestnictwa w corocznej Konferencji Klubu Dekoral Professional, która odbywa się w urokliwych zakątkach świata. W ubiegłym roku Klubowicze podbili Andorę, a w tym wylecieli do malowniczej Gruzji. 

Wiedza, wymiana doświadczeń i … przygoda!

Pierwszy dzień pobytu rozpoczął się poszerzeniem wiedzy o nowościach produktowych. Klubowicze zapoznali się z możliwościami i technologiami zastosowanymi w nowościach produktowych: Akrylit SX Aero marki Dekoral Professional oraz Expert Supermatt marki Sigma Coatings. Uczestnicy mogli również poznać plany rozwoju oferty marki ProGold i szczegóły kolejnego konkursu związanego z wyjazdem na przyszłoroczną konferencję do Indii! Część oficjalna i cała prezentacja produktowa odbyły się w Hotelu IOTA w Tbilisi, po której przyszedł czas na atrakcje. 

- Co roku staramy się, aby nasze wyjazdy były nie tylko bogate w wiedzę o naszych markach, ale także oferowały aktywny wypoczynek. Chcemy docenić naszych Klientów i podziękować za dotychczasową współpracę. Podczas tegorocznego wyjazdu znowu postawiliśmy na emocję i aktywność. Zabraliśmy naszych Klubowiczów w niezwykłe miejsca i dostarczyliśmy wrażeń, które na długo zapadną w ich pamięć. Konferencja została uznana za najlepszą w historii i spotkaliśmy się z mnóstwem pozytywnych opinii. Cieszymy się, że nasze działania mają pozytywny odbiór wśród Klientów. – komentuje Joanna Maria Kołtyś, Menedżer Wsparcia Marketingowego i marki ProGOLD.


 

Pierwszym punktem na liście zaplanowanych atrakcji było zwiedzanie Tibilisi, po którym uczestnicy wyruszyli do kolejnego urzekającego miejsca – Guramishvili’ Winery. Tam, wśród beczek z tradycyjnymi gruzińskimi winami, konkurowali w zespołach podczas kursu gotowania „Professional Chef”. Mieli rzadko spotykaną możliwość sprawdzenia się w regionalnej gruzińskiej kuchni i przygotowaniach słynnych gruzińskich pierożków, Chinkali. Po kulinarnych podbojach przyszedł czas na ruch i zupełnie inny rodzaj emocji – na wyprawę drogą wojenną do miejscowości Gudauri, leżącej w górach Kaukaskich, gdzie czekały na członków wyprawy dalsze niespodzianki. 


 

Kolejne dni wypełnione były po brzegi atrakcjami. Uczestnicy przemierzali galopem malownicze pasma gór i podziwiali niesamowite widoki. Trzeciego dnia część grupy zdobyła szczyt MT Mukhadze położony 3298 m. n. p. m. i nocowała w namiotach w Zeta Campie, podczas gdy pozostali mogli sprawdzić się w intensywnym trekkingu. Na zakończenie dynamicznej wyprawy na Klubowiczów czkała iście ekstremalna atrakcja - półtoragodzinny flis po rzece Aragvi. Nie był to jednak typowy turystyczny spływ, ale prawdziwy, momentami mrożący krew w żyłach, rafting! Zwieńczeniem wspólnie spędzonych dni i przeżytych przygód była wyjątkowa kolacja z pokazami artystycznymi. Miłym akcentem podczas uroczystej biesiady było też zorganizowanie dla jednej z par uczestniczących w wyprawie niespodzianki z okazji ich 35. rocznicy ślubu. Dostojni Jubilaci otrzymali od Klubu Dekoral Professional tort oraz charakterystyczny gruziński prezent w postaci pięknie haftowanego obrusu – gruzińska supra znajduje się na liście niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. 
Za rok planowany jest pełen niezapomnianych emocji wyjazd na Konferencję Klubu Dekoral do egzotycznych Indii. Warto więc dołączyć do Klubu już dziś, aby w ramach członkostwa móc korzystać z fachowej wiedzy i nowych rozwiązań oraz brać udział w wydarzeniach specjalnych dostarczających wyjątkowych wrażeń.  


Więcej informacji o produktach marki Dekoral na stronie: www.dekoral.pl 
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1384 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 23 Lipca 2019

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u