Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Wellness we własnym domu - wanny SPA i sauny Villeroy & Boch

7 Marca 2011
Dobre samopoczucie i zdrowy styl życia – coraz więcej osób tworzy w swoich domach prywatne oazy wellness, które gwarantują odprężenie i relaks oraz przywracają harmonię między duszą i ciałem. Dla jednych najlepszym rozwiązaniem jest kąpiel z hydromasażem, inni wolą wypocić się w saunie lub skorzystać z relaksującej kąpieli parowej. Program Wellness at Home firmy Villeroy & Boch idealnie odpowiada wszystkim tym oczekiwaniom. Ekskluzywne wanny SPA oraz wysokiej jakości multifunkcyjne sauny pozwalają stworzyć we własnym domu strefę wellness z prawdziwego zdarzenia.

Wanny SPA
Luksusowe wanny SPA doskonale nadają się do ogrodów oraz na tarasy. Kąpiel w nich nie tylko zapewnia chwile przyjemności, ale przede wszystkim ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie: rozluźnia i regeneruje nadwerężone partie mięśni, łagodzi objawy zmęczenia organizmu po pracowitym dniu lub po wysiłku fizycznym. Wanny SPA można łatwo dostosować do upodobań różnych użytkowników, dzięki czemu są one idealne dla całej rodziny. W modelach z linii SP oraz SR zastosowano unikatową technologię JetPak™, dzięki której w zależności od indywidualnych potrzeb możemy dowolnie zamieniać różne typy siedzeń z wbudowanymi dyszami.

Wanny SPA są jednocześnie bardzo energooszczędne: 90 procent dysz i instalacja znajdują się w ciepłej wodzie – nie zaś poniżej dna, czy wzdłuż zewnętrznych ścian urządzenia. Sposób instalacji systemu JetPak™ gwarantuje całkowitą szczelność, a wykonana z pianki izolacja wanny minimalizuje utratę ciepła. Opcjonalnie dostępne są dodatkowe akcesoria takie jak unoszona pokrywa EasyCoverlifter, stopnie do wanien i ekskluzywny system stereo z głośnikami firmy Bose.

Nowa linia SportX
Nowa linia SportX to szansa na prawdziwą wannę SPA w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Precyzyjnie dopasowany do wanny system JetPak można łatwo regulować dzięki wygodnym, funkcjonalnym kontrolkom, a kolorowy wyświetlacz LED zapewnia przyjazną atmosferę i nastrojowe oświetlenie. Wyposażone w mocną pompę, energooszczędną piankową izolację oraz pokrywę wanny z linii SportX spełniają również wysokie standardy techniczne.

Różnorodna oferta saun
Pozytywne oddziaływanie saun na nasze samopoczucie sprawia, że cieszą się one rosnącą popularnością. Asortyment firmy Villeroy & Boch obejmuje różnorodne  modele z serii SA oraz SX .

Linia SA oferuje cztery warianty kąpieli: klasyczna sauna, podczerwień (Infrared), Infrasteam™ oraz Comfort Climate™. Sauny z linii SA są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, w tym także w wersji pasującej wykończeniem do mebli łazienkowych City Life - obudowane prawdziwym fornirem z drewna orzechowego. W ofercie jest też nowa, biała sauna ze szklanymi ścianami, które nadają całości lekki, przezroczysty wygląd.

Zarówno wnętrze jak i ścianki zewnętrzne przestrzennych saun z linii SX  wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Można je także obudować płytkami, dzięki czemu idealnie wkomponują się w każde pomieszczenie. Sauny te pozwalają zażywać zarówno kąpieli gorącej i suchej, jak i o średniej temperaturze i wysokiej wilgotności. Wszystkie modele z linii SX mogą być wyposażone w nastrojowe oświetlenie i funkcję aromaterapii.
 
www.villeroy-boch.com
powrót


Odwiedzono: 5619 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 7 Marca 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u