Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 754 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 29 Czerwca 2018

Podziel się    

XX edycja „Listy 500”: Śnieżka ponownie wśród liderów

29 Czerwca 2018
Dziennik „Rzeczpospolita” już po raz 20. opublikował zestawienie wiodących polskich przedsiębiorstw – „Listę 500”.  W tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA uplasowała się na 447. pozycji.

Co roku, w zestawieniu dziennika „Rzeczpospolita” klasyfikowane są dynamiczne firmy, będące liderami polskiej gospodarki. Należy do nich Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA – czołowy producent farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.  

W 2017 roku Śnieżka uzyskała przychody ze sprzedaży w wysokości 566 998 tys. zł. Wyniki finansowe przełożyły się na 447. miejsce przedsiębiorstwa na tegorocznej „Liście 500”. Godny uwagi jest również fakt, że Śnieżka należy do 143 spółek giełdowych sklasyfikowanych w rankingu. Wśród spółek obecnych „na parkiecie”, firma zajęła 130. miejsce.

Grupa Kapitałowa Śnieżka wykorzystuje długoletnie doświadczenie i znajomość rynków lokalnych oraz najnowocześniejsze technologie, wyznaczając trendy w swojej kategorii, zarówno na rodzimym rynku, jak i poza granicami kraju. To wszystko przekłada się na wyniki firmy, która co roku obecna jest w prestiżowych zestawieniach.

Nowoczesne zakłady produkcyjne przedsiębiorstwa, zlokalizowane w Polsce, na Ukrainie oraz Białorusi, produkują rocznie 140 mln litrów różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej. To jedyna firma w branży posiadająca Akredytowane Laboratorium Badawcze, a także jedyna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Śnieżka posiada własną Fundację oraz prowadzi autorskie programy społeczne.

Więcej informacji znajdziesz na www.sniezka.pl

Galeria:


powrót

Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u