Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Pomysł na dom - więźba prefabrykowana - format PDF

23 Września 2013
Przedstawiamy Państwu kolejne e-wydanie, w którym Firma MiTek Industries, światowy lider w zakresie prefabrykacji konstrukcji z litego drewna łączonych płytkami kolczastymi, przybliży Państwu tę tematykę. Zobacz opracowanie w formacie PDF 

Więcej na temat gotowej więźby i jej taniego zastosowania na www.mitek.pl
 >> pobierz PDF
 

Proces ewolucji, jaki zachodzi w budownictwie, polega na redukowaniu zakresu operacji wykonywanych na placu budowy. Dokonuje się to poprzez stosowanie komponentów przygotowanych w sposób przemysłowy. Ta ewolucja dotyczy również dziedziny konstrukcji dachowych z litego drewna. Do ich wytwarzania używa się specjalistycznych maszyn i zaawansowanych rozwiązań technologicznych.
Wyprodukawne w ten sposób prefabrykowane elementy więźby dachowej mają szereg zalet – są lekkie i łatwe w montażu, ich dolne pasy mogą służyć jako element konstrukcyjny stropu (dzięki czemu nie trzeba wykonywać osobnej konstrukcji stropodachowej), wreszcie, dzięki równomiernemu rozkładaniu obciążeń, mogą być stosowane do budowy dachów o stosunkowo dużej nawet rozpiętości, bez konieczności wykonywania nośnych ścian działowych w budynku.

 powrót


Odwiedzono: 3634 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 23 Września 2013

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u