Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kostka brukowa Detalit - wielki urok małego formatu

5 Marca 2015
Seria Detalit to jedna z propozycji firmy Bruk-Bet dla tych, którzy hołdują tradycji i w przypadku nawierzchni wokół domu pozostają wierni małym formatom. Niewielkie gabaryty kostki nie odzwierciedlają jednak jej ogromnego potencjału aranżacyjnego – mnogość wymiarów i rodzajów wykończenia powierzchni oraz bogactwo kolorów pozwalają na tworzenie z jej udziałem wyjątkowych kompozycji.

Detalit to zestaw kostek w kształcie prostokąta złożony z  14 wariantów rozmiarowych, z których najmniejszy element ma wymiary 60x59 mm, a największy 70x119 mm. Jednobarwne rzędowe ułożenia świetnie sprawdzą się na podjazdach lub dużych powierzchniach tarasowych, wprowadzając ład i harmonię. Jeśli jednak nie jesteśmy wielbicielami stonowanych aranżacji, warto wykorzystać poszczególne elementy do tworzenia wymyślnych, kontrastowych aplikacji lub optycznego rozdzielania powierzchni wykonanej np. z wielkoformatowej kostki. W takich przypadkach najlepiej zestawiać ze sobą zróżnicowane kolorystycznie serie, co podkreśli wyjątkowy charakter zdobień. Niewielki rozmiar kostek Detalit idealnie nadaje się do falistych ułożeń na ogrodowych ścieżkach i przydomowych alejkach, dynamizując przestrzeń. Doskonale będą się również prezentowały jako linie podkreślające krawędzie brzegowe nawierzchni.

Ponadto, różnorodność wybarwień oraz typów wykończenia pozwoli na dopasowanie wybranych elementów do charakteru bryły oraz kolorystyki elewacji i elementów małej architektury, tworząc w ten sposób spójne stylistycznie kompozycje.

Dane techniczne i cena:

Grubość: 6 cm

Wymiary: od 60x59 mm do 70x119 mm

Typ wykończenia: multigran, color-mix, antic

Cena: dostępna u dystrybutorów na terenie krajuWięcej przeczytasz na www.bruk-bet.plZobacz prezentację BRUK-BET®Galeria:
powrót


Odwiedzono: 3752 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 5 Marca 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u