Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Panele Zenturo w świątecznej odsłonie

13 Grudnia 2011
Światełka na elewacjach i iglakach, świecące renifery i sanie w ogrodach - to już znamy. Jeśli jednak chcesz naprawdę zabłysnąć i wyróżnić swoją posesję, wykreuj świąteczne motywy na swoim ogrodzeniu z paneli Zenturo.

Panele Zenturo - niezwykłe jak magia Świąt
System ogrodzeniowy Zenturo swój szczególny charakter zawdzięcza połączeniu różnych rozmiarów oczek siatki z podwójnymi, zgrzewanymi naprzemiennie drutami poziomymi. Ale prawdziwej niezwykłości panele Zenturo nabierają, gdy wypełni się je pikselami Zenturo lub taśmą Zenturo Flexo i Perfo. Wówczas stają się wyjątkowo kreatywnym narzędziem wyrażania Twoich uczuć, emocji i indywidualności.

O, choinka!
Bożonarodzeniowa choinka to prosty i jasny piktogram, który możesz ułożyć z pikseli Zenturo na swoim ogrodzeniu. Ale nie jedyny. Bombki, prezenty, płatki śniegu - możesz wykreować, co tylko chcesz. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Takie to proste!
Piksele Zenturo to kwadratowe i prostokątne elementy wykonane z tworzywa sztucznego. W prosty sposób umieszcza się je na ogrodzeniu na wcisk bez użycia jakichkolwiek akcesoriów. Demontaż następuje równie szybko i sprawnie. Dlatego zaraz po okresie świątecznym możesz zmienić wygląd swojego ogrodzenia - układając z pikseli indywidualny graficzny wzór lub też wypisując nazwę ulicy czy numer domu.

Odrobina intymności to za mało
Jeśli chcesz zapewnić sobie więcej intymności, możesz zastąpić piksele taśmą Zenturo Flexo lub Perfo i wypełnić panele jedną z nich lub obiema, częściowo lub w całości.

Plastikową taśmę Zenturo Flexo kupisz w rolkach i przytniesz na potrzebny Ci wymiar. Taśma dostępna jest w dwóch szerokościach - 44 mm dla oczek o wymiarach 50 mm i 94 mm dla oczek 100 mm.

Do ozdabiania systemu panelowego wykorzystać możesz także perforowaną taśmę Perfo ze stali nierdzewnej, którą wkłada się pionowo w panele, a jej oba końce można przymocować za pomocą opaski.

Na co dzień i od Święta
Boże Narodzenie to dobry czas, by zacząć kreatywnie wyrażać siebie. A po Świętach znajdzie się jeszcze mnóstwo okazji, by nadać niepowtarzalny charakter ogrodzeniu z paneli Zenturo. Można chociażby zastosować piksele, by w wyjątkowy sposób wyrazić swoje uczucia podczas nie tak odległych już Walentynek.

Więcej inspiracji, a także szablon do projektowania wypełnień systemu Zenturo znajdziesz na www.betafence.pl

Zobacz prezentację BetafenceGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2882 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 13 Grudnia 2011

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u