Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

pompy ciepła Stiebel Eltron

Stiebel Eltron pompy ciepła

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
ul. Działkowa 2
02-234 Warszawa
tel. 22/ 609 20 30

kontakt@stiebel-eltron.pl

www.stiebel-eltron.pl


Stiebel Eltron - komfortowa technika ma wiele stron
STIEBEL ELTRON w Polsce

19 listopada 1991 roku zarejestrowano spółkę STIEBEL ELTRON Polska Sp. z o.o. Głównym celem powstania firmy była dystrybucja urządzeń grzewczych. Pojawienie się firmy na terenie kraju na początku lat 90. zaowocowało wieloma przełomowymi krokami, które zmieniły wygląd ówczesnego, raczkującego rynku pomp ciepła. Niemiecki koncern niemalże od 100 lat specjalizuje się w produkcji ogrzewaczy wody oraz pomieszczeń. To właśnie te nowoczesne urządzenia pojawiły się w Polsce z rozpoczęciem działalności firmy STIEBEL ELTRON. Początkowe portfolio było również wzbogacone w kotły grzewcze Hydrotherm, urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzacyjne. Pompy ciepła, czyli sztandarowy produkt spod marki STIEBEL ELTRON, pojawił się w Polsce wraz z nadejściem nowego tysiąclecia. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON to najbardziej wyspecjalizowane technologicznie urządzenia dostępne na światowych rynkach, które stanowią wzór połączenia efektywności wraz z ekologią. Pompy ciepła wykorzystują naturalne źródła energii, takie jak ziemia, woda i powietrze, dzięki czemu ogrzewanie staje się sprawniejsze oraz przyjazne dla środowiska. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON zostały dwukrotnie wyróżnione złotym Laurem Konsumenta w latach 2008-2009, Grand Prix 2010 oraz wieloma międzynarodowymi wyróżnieniami za ponadczasowe wzornictwo. Pojawienie się na rynku tak wysoko zaawansowanych oraz nagradzanych urządzeń sprawiło, że dzisiaj możemy świętować 27-lecie sukcesów firmy STIEBEL ELTRON. Na fali nieustającego rozwoju oferta spółki została wzbogacona o kolektory słoneczne oraz ogniwa fotowoltaiczne. Szeroka gama produktów pozwoliła firmie STIEBEL ELTRON na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji w urządzenia dopasowane do indywidualnych oczekiwań i możliwości klientów.

Inwestycja na każdym poziomie

Niespotykane tempo rozwoju oferowanych przez firmę STIEBEL ELTRON produktów szło w parze z inwestowaniem w rozwój usług. Regularnie prowadzone szkolenia dla partnerów handlowych, zakładów serwisowych, instalatorów oraz projektantów pozwoliły nie tylko na stałe umacnianie pozycji firmy, ale również ogólnodostępną edukację. Działania te dwukrotnie zostały wyróżnione statuetką Złotego Instalatora dla Najlepszych w 2002 i 2005 roku. Firma STIEBEL ELTRON, podkreślając wysoką jakość swoich usług, utworzyła również jeden z najrzetelniejszych systemów serwisu gwarancyjnego na polskim rynku, którego koszty postępowania w całości leża po stronie producenta. Kolejnym przełomowym posunięciem było stworzenie panelu pomocy przy opracowaniu projektów technicznych, audytów oraz ekspertyz na potrzeby dużych inwestycji. STIEBEL ELTRON Polska posiada przedstawicieli w każdym z siedmiu regionów, którzy udzielają wszelkich niezbędnych informacji, przygotowują oferty handlowe, a następnie koordynują obsługę inwestycji.

Dzisiaj STIEBEL ELTRON to firma pełna energii, która prezentuje swoim klientom szeroki wybór zaawansowanych technologicznie urządzeń. W ofercie znajduje się ponad 2 000 produktów z zakresu energii odnawialnej, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i rekuperacji oraz ogrzewania pomieszczeń. Już od ponad 27 lat rozwiązania STIEBEL ELTRON wyróżniają się duża niezawodnością, wysoką jakością i długą żywotnością. Koncern oferuje polskim klientom ponad 30 000 systemowych rozwiązań, które przystosują każdy dom i obiekt do wymagań przyszłości.  

Zapraszamy do siedziby głównej w Warszawie oraz do Pomorskiego Centrum Szkoleniowego w Gdańsku.
Więcej na www.stiebel-eltron.pl
STIEBEL ELTRON poleca szeroką gamę produktów do ogrzewania domów jedno- i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej:

Pompy ciepła


Wentylacja i rekuperacja

Ogrzewacze wody

Ogrzewacze pomieszczeń

Piece akumulacyjne

Kolektory słoneczne

Zasobniki systemowe
Więcej o ofercie firmy znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl

Zestaw HPA-O 8 CS Plus flex Set


Przykładem urządzenia wykorzystującego energię zgromadzoną w powietrzu jest zewnętrznie instalowana pompa ciepła powietrze-woda HPA-O7 S Premium, która jest użytkowana do ogrzewania zimą i chłodzenia latem. Jej kompaktowa budowa ma znaczenie przy montażu szczególnie na bardzo wąskiej działce obok budynku, a niski poziom hałasu nie będzie przeszkadzał Twoim sąsiadom. Urządzenie posiada unijną etykietę energetyczną A ++ i zapewnia przyjemne ciepło z powietrza.

Możesz użyć pompy ciepła powietrze- woda nawet w temperaturach znacznie poniżej zera, zawsze
z najwyższą wydajnością. Ze względu na wysokie temperatury zasilania i niską temperaturę zewnętrzną, te pompy ciepła mogą być również wykorzystywane do modernizacji. 

► Detale
 Pompa ciepła powietrze/woda HPA-O 13 C Premium


Przyjemne ciepło z powietrza, gdy inni już dogrzewają. Pompa ciepła powietrze/woda HPA-O 13 C Premium przeznaczona do eksploatacji na zewnątrz budynków wyróżnia się pierwszorzędną efektywnością również w przypadku temperatur znacznie poniżej zera. Wysokie temperatury zasilania pozwalają na wykorzystywanie klasycznych grzejników.

Wysoka efektywność przy małej głośności. Akurat w przypadku ustawienia na zewnątrz budynków niski poziom hałasu podczas pracy – przede wszystkim ze względu na sąsiadów – ma decydujące znaczenie. Im ciszej pracuje pompa ciepła, tym mniejsza może być odległość od sąsiedniego budynku mieszkalnego.
► Detale


 

 

Zasobnik integralny HSBC 200


W przypadku zasobnika integralnego HSBC 200 dwa osobne zasobniki nie są ustawione obok siebie, lecz zasobnik ciepłej wody użytkowej i zasobnik buforowy są rozmieszczone jeden nad drugim w jednym urządzeniu. Potrzebne miejsce zmniejsza się niejako o połowę, a urządzenie można ustawić na niewielkiej przestrzeni – aby zachować więcej powierzchni użytkowej.

Doskonałe rozwiązanie do domów jednorodzinnych. Będąc doskonale przygotowanym do współpracy z pompą ciepła, urządzenie HSBC pokrywa wszelkie zapotrzebowanie związane z ciepłem i ciepłą wodą użytkową w domu jednorodzinnym. A do tego jeszcze w niezwykle wygodnym formacie.


 

► Detale


 

 

Pompa ciepła solanka/woda WPF 10 basic


Pompa ciepła WPF jest mocnym źródłem energii do podgrzewania wody użytkowej i ogrzewania. Urządzenie posiada wbudowaną regulację ogrzewania, pompę obiegową, zawór bezpieczeństwa
i zintegrowany wkład grzewczy, dzięki czemu jest niemal całkowicie przygotowana do montażu
w piwnicy. Pompa ciepła może być również montowana w ograniczonych warunkach przestrzennych. Ponieważ dzięki kompaktowej konstrukcji pompa WPF równie efektywnie wykorzystuje miejsce,
co energię podczas pracy. Wyrazista stylistyka również optycznie podkreśla szczególne walory wydajnej pompy ciepła.► Detale
Pompa ciepła solanka/woda WPC 13 cool


Pompa ciepła solanka/woda WPC cool należy do najbardziej efektywnych pomp ciepła dostępnych na rynku. Jej nowa stylistyka wyznacza nowe standardy nie tylko optycznie. Dzięki małym wymiarom
i możliwości jej rozdzielenia bez trudu można ja ustawić również w ograniczonych warunkach przestrzennych. Ponieważ zasobnik ciepłej wody o pojemności 200 litrów z wewnętrznym wymiennikiem ciepła jest już zintegrowany, mała powierzchnia ustawienia wystarczy do uzyskania dużego komfortu grzewczego. Dodatkowa zaleta związana z zajmowanym miejscem wynika z integracji pomp obiegowych o wysokiej efektywności oraz wygodnego w obsłudze regulatora pompy ciepła WPM 3. Ponadto urządzenie WPC cool również w gorących miesiącach zapewnia niezwykle przyjemny klimat – i to całkiem efektywnie. Energię do ogrzewania i chłodzenia pompa pobiera bezpośrednio z ziemi.


 

► Detale 

Zasobnik ciepłej wody SBBE 302 WP


Zasobniki ciepłej wody użytkowej SBBE to urządzenia najnowszej generacji. Dzięki nowoczesnej, grubej izolacji cieplnej osiągają one pierwszorzędne efektywności. I tak zużycie energii na podtrzymanie temperatury spadło o ok. 50% w porównaniu z poprzednimi modelami.

Bryła, jak z jednego odlewu. Kolejny punkt na plus: stylistyka urządzenia SBBE oparta jest na wzornictwie pomp ciepła STIEBEL ELTRON. W ten sposób oba urządzenia obok siebie tworzą harmonijny obraz. Szczególnie z tego powodu, że rury i przyłącza znajdujące się z tyłu nie zaburzają spójnego wyglądu.


 

► Detale
Więcej produktów znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl

powrót


Odwiedzono: 16898 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 7 Listopada 2011

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u